ČASTÉ OTÁZKY

Kedy bude môj tovar odoslaný?

Dodacia lehota v prípade platby vopred na účet je 2-14 pracovných dní od pripísania platby na účet, podľa dostupnosti a typu tovaru. Väčšina objednávok je však vybavená v priebehu 2-5 pracovných dní od pripísania platby na účet. 

Dodacia lehota v prípade platby dobierkou je 1-14 pracovných dní od prijatia objednávky, podľa dostupnosti a typu tovaru. Väčšina objednávok je vybavená v priebehu 2-5 pracovných dní od prijatia objednávky.

Vo výnimočných prípadoch, keď niektoré druhy komponentov tovarov nie sú skladom, a nie sú k dispozícii ani u výrobcov a dovozcov môže byť dodacia lehota dlhšia.

Ak Vám dodanie vecičiek ponáhľa, dajte prosím vedieť, vždy sa snažím výjsť v ústrety.  :)

 

Som alergická na nikel. Sú Pupa Art šperky bez obsahu niklu?

Všetky Pupa Art výrobky sú vyrobené z bižutérneho kovu bez obsahu niklu a olova - sú antialergické. Zákazníčky nemávajú s náušničkami (ani inými mojimi výrobkami) problém.

V každom prípade, ak by sa nejaká alergická reakcia predsa len vyskytla, môžete šperky vrátiť a my Vám vrátime peniažky.

 

Chcem niečo čo nie je v ponuke: chcem si objednať konkrétne náušničky (medailónik, prstienok...), ale s iným dievčatkom alebo motívom, ako máte v obchode. Je to možné?

Áno. Pupa Art vecičky sú vyrábané ručne na objednávku. Všetky dievčatká (motívy) môžu byť vyrobené v akomkoľvek prevedení a type Pupa Art výrobkov, či už sú to náušničky, náhrdelníky, prstienky...   

Keď nenájdete v ponuke motív aký si prajete na niektorom type výrobku, objednajte si prosím tento výrobok s iným motívom a do poznámky pri objednávaní prosím dopíšte, aký konkrétny motív si prajete.

 

Nepoškodí sa tovar pri doprave?

Nestáva sa to. Vecičky balím poctivo do bublinkovej fólie, náhrdelníky navyše ešte aj do škatuliek.  Obrázky balím do bublinkovej obálky vystuženej veľmi hrubým kartónom. Väčšie formáty obrazov zrolované v pevnej tube alebo krabici.  

Originály maľby zasielam ako poistený balík.

 

Potrebujem objednaný tovar ako darček. Bude nejako zabalený?

Áno, všetky vecičky k Vám pricestujú pekne zabalené. Zrkadielka a prstienky vo vrecúškach z organzy, odznaky a náušničky v celofánových vreckách a náhrdelníky a medailóniky ako aj sady šperkov sú balené v ozdobných škatuľkách.  

 

Odosielate aj do ČR? Môžem platiť v českých korunách?

Do Česka tovar odosielam bez problémov už niekoľko rokov.

Českí zákazníci môžu platiť v českých korunách a na český účet. Pri objednávaní tovaru treba zvoliť zobrazovanie cien v českých korunách.

Po potvrdení objednávky prosím preveďte úhradu na správne číslo účtu určené pre českých zákazníkov.

Poštovné môže byť výnimočne dodatočne upravené po prijatí objednávky podľa predpokladanej hmotnosti zásielky. Zvyčajná výška poštovného do ČR podľa hmotnosti: do 100g - 75 Kč, do 500g - 85 Kč, do 1kg - 170Kč.

 

Maľujete aj na prianie? Vyrobíte mi medailónik (odznačik, zrkadielko...)  s portrétikom namaľovaným podľa mojej fotky?

Momentálne žiaľ neprijímam žiadne objednávky na maľovanie na prianie. 

 

Vyrobíte mi bižutériu (odznak, zrkadielko) s mojim vlastným motívom?

Ak by ste chcela použiť Vašu vlastnú fotku alebo obrázok do medailónika, je to možné. Stačí ak opíšete Vašu požiadavku a Váš motív zašlete v dobrej kvalite vo formáte JPG na adresu: info (zavinac) pupaart.sk. Grafická úprava Vášho motívu / fotky by stála 2 eur, o ktorú sa jednorazovo navýši cena objednaného tovaru.

 

 

Obchodné podmienky
Veľkoobchod
Mapa obchodu
Ochrana údajov
Nezasielať aktuality
MÔJ ÚČET
Cenník poštovného
Ako nakupovať
Kontaktujte nás
Darčekový certifikát

PUPA ART nájdete aj tu: